Переїзд Гаррі і Меган з Британії значно збільшить бюджет на їхню охорону - ЗМІ

Вівторок, 14 січня 2020, 14:29

Питання про витрати на безпеку принца Гаррі та його дружини Меган у зв'язку з їх переїздом до Канади стало справжньою проблемою для британської влади і правоохоронних органів.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Times.

Високопоставлені співробітники британської поліції побоюються, що вимога Гаррі і Меган про те, щоб їх вважали "особами, які користуються міжнародним захистом", може привести до того, що бюджет підрозділу, який займається охороною королівської сім'ї, вийде з-під контролю.

Читайте також
Втеча від бабусі: як житимуть принц Гаррі та Меган після скандалу в королівській родині

На даний момент забезпечення безпеки Гаррі і Меган у Британії обходиться поліції в 600 тисяч фунтів на рік, але їх виїзд за кордон значно збільшить відповідні витрати.

Колишній начальник Скотланд-Ярду сказав, що пара "не продумала наслідки свого переїзду для безпеки і поставила поліцію в неможливу ситуацію".

Документи, опубліковані The Times, показують, що Скотланд-Ярду вже не вдається підготувати достатню кількість офіцерів-фахівців, щоб впоратися зі зростаючими вимогами щодо забезпечення безпеки королівської сім'ї.

Читайте також
Королева Британії погодила "перехідний період" для принца Гаррі

Під час недавнього семитижневого відпочинку в Канаді охорону Гаррі і Меган постійно забезпечували шість офіцерів. Загалом же там знаходилися 10 офіцерів британської поліції. При цьому особлива увага приділяється забезпеченню безпеки Гаррі з урахуванням його військового послужного списку, що включає і Афганістан.

Загалом забезпечення безпеки британської королівської сім'ї, за неофіційними даними, щорічно обходиться британському бюджету в 106 млн фунтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?