Молдова дозволила авто з придністровськими "номерами" перетинати кордон з Україною

Понеділок, 20 січня 2020, 09:09

Влада Молдови скасувала запроваджену 10 січня заборону автомобілям з номерами невизнаного Придністров'я перетинати кордон.

Про це 20 січня заявив віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції Александру Фленкя, повідомляє "Європейська правда".

"Сьогодні призупинено тестовий режим при проходженні молдовсько-українського державного кордону для автомобілів, зареєстрованих на лівому березі Дністра. Інформація, зібрана відповідними органами протягом останніх 10 днів, буде проаналізована з погляду попиту на поїздки до України та реєстрації на "нейтральних" номерах у мешканців придністровського регіону", - заявив чиновник у своєму Facebook.

Читайте також
Прем'єр-міністр Молдови відповів на останню критику з боку Румунії

За його словами, подальші рішення ухвалять на ґрунті проведеного аналізу.

Раніше Фленкя заявляв, що "завдяки тестовому режиму можна буде дізнатися, скільки водіїв, які перетинають кордон країни, ще не поміняли свої номери на нейтральні, і з ким нам потрібно буде працювати".

Влада Молдови хоче спонукати придністровських автовласників отримувати нейтральні номери і водійські права "встановленого зразка".

У відповідь невизнане Придністров’я оголосило, що з 24 січня заборонить автомобілям з молдовськими номерами, якими керують водії з молдовськими правами, перетинати придністровську ділянку молдовсько-українського кордону. Тирасполь обіцяв зняти обмеження щойно те ж саме зробить Кишинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.