"Венеціанка" проаналізує конституційну реформу Путіна на порушення принципів Ради Європи

Вівторок, 28 січня 2020, 12:21

Європейська комісія "За демократію через право", більше відома як Венеціанська комісія, проведе експертизу змін до конституції РФ, ініційованих Путіним, не чекаючи на офіційний запит Росії.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Рішення про це було ухвалене у вівторок на засідання юридичного комітету ПАРЄ, який має право самостійно ініціювати розгляд питань у ВК.

Інформацію про це підтвердив керівник юридичної служби Ради Європи Йорг Полякевич. За його словами, "Венеціанка" має проаналізувати також вплив реформи на виконання Росією рішень Європейського суду з прав людини.

Як відомо, путінська конституційна реформа пропонує дозволити Росії не виконувати ті рішення міжнародних органів, у яких вона побачить суперечність своїй Конституції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.