Україна створила нову делегацію для переговорів з Туреччиною щодо угоди про соцзабезпечення

Вівторок, 28 січня 2020, 14:23

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про делегацію України для участі в переговорах із Туреччиною щодо укладення Угоди між Україною та Туреччиною про соціальне забезпечення".

Відповідний указ від 28 січня опублікований на сайті президента, повідомляє "Європейська правда".

Делегацію очолить міністр соціальної політики України Юлія Соколовська. До неї увійдуть також інші представники цього відомства, представники МЗС та Пенсійного фонду.

Читайте також
У Анкарі тривають переговори про підписання ЗВТ між Туреччиною і Україною

Водночас нинішнім указом Зеленський визнав таким, що втратив чинність, указ президента Петра Порошенка від 22 листопада 2018 року № 382 "Про делегацію України для участі в переговорах із Туреччиною щодо укладення Угоди між Україною та Туреччиною про соціальне забезпечення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?