В Італії від коронавірусу померли вже 10 людей

Вівторок, 25 лютого 2020, 19:41

У результаті спалаху коронавірусу на півночі Італії у вівторок померли ще три людини – таким чином кількість загиблих в країні від захворювання сягнула 10 осіб.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Ansa.

Усім трьом останнім загиблим – більше ніж 80 років. За словами італійської влади, кількість випадків зараження вірусом станом на 25 лютого виросла до 322 (із них найбільше в Ломбардії – 240).

Читайте також
Італія в полоні коронавірусу: як виник і як зупиняють спалах епідемії в Європі

У вівторок коронавірус поширився вже на 7 регіонів країни. В цілому 109 осіб госпіталізовані з симптомами вірусу, 29 знаходяться у відділенні інтенсивної терапії

Нагадаємо, раніше ВООЗ заявила, що Італія вжила належні заходи для стримування поширення нового коронавірусу, зосереджуючи увагу на припиненні подальшої передачі від людини до людини.

У вівторок перші випадки коронавірусу підтвердили в Австрії, Хорватії, Швейцарії, а також на материковій Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.