Мальта забороняє поїздки до чотирьох країн і штрафуватиме за порушення карантину

Середа, 11 березня 2020, 17:31

Уряд Мальти оголосив про заборону на поїздки зі Швейцарією, Німеччиною, Францією та Іспанією. Таке ж обмеження вже застосовується для поїздок в і з Італії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Times of Malta.

Прем'єр-міністр Роберт Абела заявив, що люди, які прибувають з цих чотирьох країн, і кожен, хто прибув з Італії за останні 14 днів, повинні дотримуватися обов'язкового домашнього карантину.

Читайте також
Макрон через коронавірус не подав руки королю Іспанії: привітався намасте

Люди, які живуть з ними в одній квартирі або будинку, також повинні дотримуватися карантину. Туристи повинні залишатися у своїх готельних номерах. Людям, які знаходяться в карантині, буде організована доставка їжі.

Поліція буде проводити вибіркові перевірки, і тих, хто не дотримується карантинних розпоряджень, оштрафують на 1000 євро.

Абела закликав жителів Мальти утримуватися від непотрібних подорожей. Крім того, люди похилого віку повинні, наскільки це можливо, залишатися вдома.

Уряд не виключає закриття шкіл і університетів, якщо таку рекомендацію дасть Міністерство охорони здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.