В Румунії людей, що повертаються з "зон ризику", під конвоєм супроводжують на карантин

Четвер, 12 березня 2020, 10:05

Десятки автомобілів з румунами, які повертаються з-за кордону, були заблоковані в середу ввечері на в'їзді в Бухарест через правила, введені для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на румунське видання Hot News.

Під столицею громадяни чекали, коли поліція під конвоєм доставить їх у карантинні центри, де перебувають ті, хто прибувають із зон ризику.

Читайте також
Без весіль, футболу і туристів: що відбувається в ізольованій через коронавірус Італії

Громадян Румунії, які в'їжджають в країну, "сортують" у наметах на прикордонних пунктах. Людей на кордоні оглядають медики, одягнені в захисні костюми.

Глава Департаменту з надзвичайних ситуацій Раед Арафат оголосив в середу, що кількість лікарів на митних постах було збільшено.

На кордоні громадяни заповнюють анкети з відомостями про райони, з яких повертаються. Якщо це райони, де зафіксовано коронавірус, люди вирушають на карантин.

Вони формують колони по 10 машин і потім поліція чи жандармерія доправляє їх в карантинні центри. Румунська влада також дозволяє громадянам проходити карантин вдома, заповнивши відповідне зобов’язання.

Читайте також: "Шенген і безвіз в умовах пандемії: як коронавірус змінює правила перетину кордонів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.