Групу українців забрали з Австрії президентським літаком

Середа, 18 березня 2020, 21:44

33 громадян України евакуювали з Відня бортом президента.

Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.

Як відомо, Україна вже домовилася про організацію кількох чартерних рейсів з Відня до Києва для евакуації громадян, які не встигли виїхати до закриття пасажирського сполучення. Зокрема, Austrian Airlines у середу виконав рейс Відень-Київ. Однак у Відні лишаються й інші громадяни.

"Сьогодні після обіду президентським літаком відправили на батьківщину ще 33 людини. Сім’ї з дітьми, жінки, люди які проходили лікування від онкології",  - розповів посол.

"Можу з гордістю сказати, що Україна - це єдина держава, президент якої прислав до Австрії власний службовий борт, щоб вивезти співвітчизників, які потрапили у халепу,  - додав Олександр Щерба.

У МЗС кажуть, що близько 38 тисяч українців планують повернення в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.