За два місяці коронавірусу туристичний сектор в ЄС втратив 2 млрд євро

Понеділок, 2 березня 2020, 10:56

Через поширення коронавірусу страждає туристичний сектор ЄС: за січень та лютий держави-члени зафіксували в цілому на два мільйони менше ночей, які туристи провели в країнах, та втрату 1 млрд євро щомісяця.

Про це заявив у понеділок єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFM-TV.

"Китайські туристи вже два місяці не приїжджають в Європу… і очевидно, це відбивається на туристичній діяльності", - сказав єврокомісар. Як відомо, у зв'язку зі швидким поширенням COVID-19 Китай ввів заборону на групові туристичні поїздки за кордон.

Читайте також
Чехія зафіксувала перші випадки коронавірусу і скасовує польоти в Ломбардію

Бретон підкреслив, що наразі коронавірус має "відносно обмежений" вплив на сектори економіки, окрім туричтисного. Втім, за його словами, для переконливіших висновків слід дочекатися кінця березня, коли компанії підраховують результати своєї діяльності за перший квартал року.

Раніше повідомлялось про занепокоєння туристичної галузі в різних країнах Європи. Зокрема, туристи масово скасовують бронювання в готелях Рима, збитків зазнає популярний серед китайських туристів регіон Німеччини, а в Парижі закрився найбільш відвідуваний музей світу Лувр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.