За два місяці коронавірусу туристичний сектор в ЄС втратив 2 млрд євро

Понеділок, 2 березня 2020, 10:56

Через поширення коронавірусу страждає туристичний сектор ЄС: за січень та лютий держави-члени зафіксували в цілому на два мільйони менше ночей, які туристи провели в країнах, та втрату 1 млрд євро щомісяця.

Про це заявив у понеділок єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFM-TV.

"Китайські туристи вже два місяці не приїжджають в Європу… і очевидно, це відбивається на туристичній діяльності", - сказав єврокомісар. Як відомо, у зв'язку зі швидким поширенням COVID-19 Китай ввів заборону на групові туристичні поїздки за кордон.

Читайте також
Чехія зафіксувала перші випадки коронавірусу і скасовує польоти в Ломбардію

Бретон підкреслив, що наразі коронавірус має "відносно обмежений" вплив на сектори економіки, окрім туричтисного. Втім, за його словами, для переконливіших висновків слід дочекатися кінця березня, коли компанії підраховують результати своєї діяльності за перший квартал року.

Раніше повідомлялось про занепокоєння туристичної галузі в різних країнах Європи. Зокрема, туристи масово скасовують бронювання в готелях Рима, збитків зазнає популярний серед китайських туристів регіон Німеччини, а в Парижі закрився найбільш відвідуваний музей світу Лувр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.