Сесію Венеціанки із розглядом путінських змін Конституції скасували через коронавірус

Понеділок, 2 березня 2020, 20:29

Європейська комісія "За демократію через право", більше відома як Венеціанська комісія, через поширення коронавірусу в північній Італії скасувала пленарне засідання. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт Венеціанки.

"Через поширення коронавірусу на півночі Італії розширене бюро Венеціанської комісії прийняло рішення не проводити пленарне засідання або інші звичайні засідання у Венеції, а замість цього найбільш термінові думки, запитані державами, і несуперечливі тексти будуть затверджуватися в письмовій формі, яка буде встановлена бюро" - повідомили у Венеціанській комісії.

Засідання Венеціанки мало відбутися 20-21 березня.

На ньому серед іншого мали розглянути суперечливі зміни до Конституції РФ.  Конституційна реформа пропонує дозволити Росії не виконувати ті рішення міжнародних органів, у яких вона побачить суперечність своїй Конституції.

Читайте також
Зеркаль: Путін змінює Конституцію, щоб не віддати Крим навіть після смерті

Зміни російської Конституції наразі перебувають у процесі затвердження. 10 березня очікується друге їх читання у Держдумі РФ. Також 22 квітня має відбутися всеросійське голосування щодо змін Конституції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.