Через "коронапаніку" британці встановили абсолютний рекорд закупівлі продуктів

Вівторок, 31 березня 2020, 11:37

Продажі продовольчих товарів у Великій Британії в березні побили всі рекорди, коли покупці вирішили запастися продуктами на тривалий період перебування вдома через пандемію коронавірусу.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC, про це свідчать дані компанії Kantar, яка займається маркетинговими дослідженнями. 

Найбільш жвавими продажі були протягом чотирьох днів 16-19 березня, коли 88% домогосподарств відвідали продуктовий магазин. За цей період британці здійснили 42 мільйони додаткових відвідин магазинів у порівнянні з минулим роком. 

Британія замовила 10 тис. апаратів штучного дихання у консорціуму компаній

За останні чотири тижні продажі супермаркетів виросли на 20,6% і перевищили обсяг продажів у різдвяний період. 

Цифри зросли в основному через те, що люди ходили у магазини додаткову кількість разів, а не витрачали більше під час кожного візиту.

Британська родина в середньому витратила додатково 62,92 фунта стерлінгів протягом останніх чотирьох тижнів, що еквівалентно закупівлі продуктів на п'ять днів.

За останніми даними, у Британії вже понад 22 тисячі людей хворі на коронавірус, 1408 померлих. Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: