Кулеба розповів, як хоче реформувати МЗС

П'ятниця, 6 березня 2020, 10:50

Новопризначений міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба поділився своїми планами з реформи міністерства.

Як повідомили у пресслужбі МЗС, Кулеба говорив про це на зустрічі зі співробітниками відомства, що відбулась напередодні, пише "Європейська правда".

Кулеба сказав, що "головне в МЗС – це люди", і, за його словами, відтепер найважливішою людиною в міністерстві повинен стати не міністр, а аташе.

Читайте також
Канадський міністр зустрівся з двома главами МЗС України за 24 години

"Людина, яка знизу буде мотивувати людей, буде штовхати нагору процеси і буде отримувати свою нагороду у вигляді кар’єрного зростання. Працювати за принципом, коли я роздаю доручення, - не мій стиль. Натомість, я завжди чекаю, аби до мене приходили і казали: "А давайте зробимо ось це", - сказав Кулеба.

Він підкреслив, що прагне змінити систему роботи таким чином, щоб "людина з низової ланки була в усіх процесах, а не сиділа закритою у кабінеті і виконувала доручення згори".

"Я прошу, аби крім керівної ланки у зустрічах міністра брали участь деск-офісери. Люди, які вивчили предмет. І я хочу, щоб таку ж практику запровадили заступники міністра, керівники департаментів", - сказав міністр.

Кулеба також хоче посилити інститут заступників міністра, "аби їхній рівень дорівнював міністру".

Читайте також
Рада призначила Кулебу міністром закордонних справ України

"Заступники міністра будуть користуватися моєю повною довірою. Розмова з заступником міністра буде мати таку саму вагу, як розмова з міністром. Це стосуватиметься не лише внутрішніх, але й міжнародних зустрічей. Винятком будуть лише кілька країн, з урахуванням їх внутрішньої ситуації", - повідомив Кулеба.

Він також планує домагатися підвищення фінансування міністерства, оскільки, за його словами, МЗС у порівнняні з іншими міністерствами "недооцінене". 

Верховна Рада призначила Дмитра Кулебу, який був віцепрем’єром в уряді Гончарука, новим міністром закордонних справ України 4 березня.

Читайте також: Євроінтеграційна рокіровка: навіщо Зеленський змінює Пристайка на Кулебу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua