Коронавірус: виробник автомобілів Lamborghini почав випуск захисних масок

Середа, 1 квітня 2020, 08:36

Італійська компанія з виробництва автомобілів Lamborghini оголосила, що переобладнає частину підприємства для пошиття хірургічних масок і захисних медичних екранів для обличчя через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт компанії.

Засоби медичного захисту будуть надані лікарні в Болоньї

Очікується, що завод буде виробляти 1000 масок і 200 захисних екранів в день.

"Під час такої надзвичайної ситуації, як ця, ми відчуваємо необхідність зробити конкретний внесок. Тому ми вирішили підтримати лікарню Сан-Орсола-Мальпігі, установу, з якою ми співпрацюємо вже багато років, як через професійні консультації в просуванні програм по захисту здоров'я наших працівників, так і в дослідницьких проектах. Ми виграємо цю битву разом, працюючи в союзі, підтримуючи тих, хто знаходиться на передньому краї боротьби з цією пандемією кожен день" – сказав виконавчий директор компанії Стефано Доменікалі.

Від початку епідемії в Італії 105 792 людини заразились коронавірусом. За минулу добу у зв’язку з коронавірусом в Італії померли 837 людей - загальна кількість жертв через пандемію склала 12 428 осіб.

Читайте також Бізнес проти епідемії: як Dior, Rolls Royce і Pornhub допомагають у часи коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.