Австрія відкриє музеї з середини травня

П'ятниця, 17 квітня 2020, 15:04

В Австрії музеї та деякі іншим культурні заклади зможуть відновити роботу із середини травня в рамках покрокового послаблення обмежень, запроваджених через коронавірус.

Про це заявив віцеканцлер Австрії Вернер Коглер, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Kurier.

Конкретна дата відкриття ще не визначена. Водночас, великі масові заходи, такі як фестивалі, залишатимуться забороненими до 31 серпня.

"Йдеться про міські фестивалі та музичні фестивалі, де люди перебувають близько один до одного", - сказав Коглер.

Додаткові рішення щодо подій за участю великої кількості людей оголосять лише в середині травня. Йдеться про те, які події можуть відбутися.

Організатори повинні будуть продемонструвати, що зможуть керувати потоками відвідувачів, наприклад, на вході, щоб не було натовпів. Крім того, необхідно дотримуватись дуже суворих правил, як то 20 квадратних метрів на кожне місце для відвідувачів.

Нагадаємо, в Австрії відкрилися невеликі магазини, які не працювали останні тижні через карантинні обмеження, пов'язані з коронавірусів.

Великі торгові центри залишаються закритими до 2 травня. Ресторани та готелі можуть поступово почати відкриватися з середини травня.

Читайте також: "Довго, повільно та не всюди: як та коли Європа планує виходити з карантину"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.