Генсек Ради Європи виступить на Петербурзькому юридичному форумі

Четвер, 9 квітня 2020, 11:03

Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич виступить на відкритті спеціального Петербурзького юридичного форуму, який відбудеться у форматі онлайн.

Про це "Європейській правді" повідомили в пресслужбі Ради Європи.

У заході також візьмуть участь заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитрій Медведєв і генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус.

На заході під загальною назвою "Закони коронавірусу" будуть розглянуті заходи, прийняті міжнародними організаціями та окремими державами у відповідь на пандемію COVID-19, і їхній вплив на здоров'я населення, економіку, соціальну структуру, а також на права людини і основні свободи.

10 квітня після пленарного засідання також відбудеться онлайн-обговорення "Права людини в карантині", співголовою якого виступить глава Генерального директорату Ради Європи з прав людини та верховенства права Христос Якумопулос.

В ході обговорення буде розглянуто питання про життєздатність європейських правових систем і їхню здатність пропонувати ефективні заходи у відповідь у зв'язку з пандемією, не підриваючи при цьому спільні цінності, закріплені в національних конституціях і міжнародних договорах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua