Мальта використовує приватні човни, щоб повертати мігрантів у Лівію – ЗМІ

Вівторок, 19 травня 2020, 14:56

Мальта використовує приватні судна для транспортування мігрантів назад у зону конфлікту у Лівії.

Про це йдеться у розслідуванні The Guardian, повідомляє "Європейська правда".

Мальтійський уряд нібито наймає приватні судна, щоб діяти від імені своїх збройних сил. Потім ці судна перехоплюють човни мігрантів в морі і повертають їх в лівійські місця утримання.

Одна з мігранток, яка разом з іншими людьми намагалася потрапити в Європу в середині квітня, дала свідчення про цю практику. Судно було зупинено найнятим мальтійською владою судном, яке доставило всіх, хто перебував на борту, в лівійську столицю Триполі.

"Команда корабля сказала нам, що вони прийшли не для того, щоб врятувати нас, але вони працюють на Мальту", - сказала жінка. У той час на борту човна вже загинуло семеро людей. Ще двоє загинули, коли судно було перехоплене, і ще троє - на зворотному шляху до Лівії. В цілому загинули 12 мігрантів.

Голосові повідомлення, отримані групою журналістів-розслідувачів, також підтверджують це. Свідчення жінки-мігрантки також збігається з іншими заявами мігрантів, які подзвонили на гарячу лінію для мігрантів в Середземномор'ї.

Мальтійський уряд відмовився коментувати дані свідчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.