Данія надасть Греції 3 млн євро на заклади для дітей-мігрантів

П'ятниця, 26 червня 2020, 15:51

Данія та Греція домовилися про надання Греції близько 3 млн євро для створення закладів для дітей-мігрантів.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на The National Herald, відповідну угоду підписали сьогодні міністр Данії з розвитку співпраці Расмус Прен та міністр з питань міграції та притулку Греції Джордж Кумуцакос.

Йдеться про кошти на побудову у Греції закладів для проживання дітей, які опинилися в країні як міграти або біженці без супроводу старших, а також створення різновікових програм для їхньої інтеграції у грецьке суспільство та навчання.

Читайте також
У Середземному морі рятувальний корабель підібрав більше 50 мігрантів

Загалом передбачається побудова закладів для близько 4 тисяч дітей у липні-листопаді 2021 року. Кожен окремий заклад буде розрахований на 20-40 дітей.

Зазначать, що таке рішення прийняли після загострення ситуації з мігрантами на турецько-грецькому кордоні, та загалом складною ситуацією для біженців та мігрантів.

Як повідомлялося раніше, у травні Греція заявила, що розширюватиме захисний паркан на кордоні з Туреччиною для протидії нелегальній міграції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.