Швейцарія і Україна спільно розробляють мобільні апарати ШВЛ

відео
Середа, 1 липня 2020, 12:14

Міністерства закордонних справ України і Швейцарії підписали меморандум щодо започаткування співробітництва у сфері наукової дипломатії, зокрема, реалізації проєкту масового виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легень.

Про це "Європейській правді" повідомили у Посольстві України у Швейцарській Конфедерації.

Федеральна вища технічна школа Цюріха (ETH Zürich) спільно з українськими інженерами розробили мобільний апарат штучної вентиляції легень ("Low Cost Lung Ventilator") невисокої собівартості, який складається із легко доступних компонентів.

June 30, 2020 🇨🇭🇺🇦 MoU on Science Diplomacy - joint Low Cost Lung Ventilator Project - CHF 1,5 Mio - 3 months of nonstop preparations. A big thank you to all involved!

Опубліковано Artem Rybchenko Середа, 1 липня 2020 р.

В рамках меморандуму досягнуто домовленостей щодо виділення швейцарською стороною 1,5 млн франків для реалізації першої фази даного проєкту на виробничій базі високотехнологічного українського державного підприємства. В рамках церемонії було презентовано прототип спільної розробки апарату ШВЛ.

Від української сторони документ підписав посол України Артем Рибченко, від швейцарської сторони - федеральний радник Ігнасіо Кассіс.

Під час зустрічі вони також обговорили ряд поточних питань двосторонніх відносин та подій на світовій арені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.