Найбільший "крок з карантину" у Шотландії: відкриваються паби, кінотеатри і перукарні

Середа, 15 липня 2020, 10:31

У Шотландії від сьогодні зможуть відновити роботу заклади харчування, перукарні, кінотеатри, релігійні установи та низка інших.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє ВВС.

Ця серія послаблень стане найбільшим "кроком з каратину" за увесь час епідемії.

Зокрема, відкритися зможуть паби та ресторани, перукарні, кінотеатри, туристичні місця, центри догляду за дітьми та релігійні заклади.

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен зазначила, що такі масштабні послаблення обмежень посилюють ризик нового зростання кількості заражень, відтак закликала людей залишатися пильними і ретельно дотримуватися заходів безпеки.

Зокрема, заклади на першому етапі відновлення роботи проситимуть клієнтів залишати свої імена та контакти – на випадок, якщо згодом їх потрібно буде попередити про ризик зараження. Це допоможе органам охорони здоров’я швидше встановлювати усіх осіб, які контактували з черговим хворим на коронавірус.

В Англії ресторани й перукарні відкрилися на 2 тижні раніше – ще 4 липня, у так звану "суперсуботу".

Нагадаємо, на початку липня Шотландія здійснила ще низку послаблень карантину: скасували обмеження на подорожі у радіусі 5 миль від місця проживання, дозволили відкрити "пивні сади" і зали просто неба, ходити у гості до друзів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?