Швейцарія зробила маски обов'язковими у громадському транспорті

Четвер, 2 липня 2020, 12:19

Уряд Швейцарії оголосив, що з 6 липня пасажирам громадського транспорту доведеться обов'язково носити захисні маски для обличчя.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Swiss Info.

Це рішення є відповіддю на зростаючу кількість коронавірусних інфекцій та вимоги швейцарських кантонів.

"Після скасування заходів з боротьби з пандемією коронавірусу все більше людей користуються громадським транспортом. У багатьох випадках рекомендована відстань не дотримується", - йдеться в заяві уряду.

Вимога про носіння маски застосовується до всіх у віці 12 років і старше. Вона буде діяти в поїздах, трамваях і автобусах, гірських залізницях, канатних дорогах і на водному транспорті.

Швейцарські федеральні залізниці вже заявили, що провідники попросять будь-кого, хто не носить маску, залишити поїзд, а в разі відмови пасажир буде оштрафований.

До сих пір в громадському транспорті рекомендувалося носити маску в годину пік. Проте, уряд визнав, що мало хто дотримується рекомендацій.

"Ми хочемо запобігти другій хвилі", - заявив міністр внутрішніх справ Ален Берсет.

У середу Федеральне управління охорони здоров'я підтвердило 137 нових випадків COVID-19 в порівнянні з 62 у вівторок і 35 в понеділок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?