Парламент Хорватії затвердив новий уряд

П'ятниця, 24 липня 2020, 08:04

Хорватський парламент у четвер затвердив новий правоцентристський уряд на чолі з прем'єр-міністром Андреєм Пленковичем.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Новий коаліційний уряд Пленковича підтримують дві менші ліберальні партії та представники національних меншин. Пленкович також очолював колишню коаліцію на чолі з Хорватським демократичним союзом протягом останніх чотирьох років.

Незважаючи на незначну більшість у 76 голосів у 151-місцевому парламенті, уряд Пленковича, як очікується, матиме стійку парламентську підтримку.

"Наше ключове завдання-забезпечити добробут наших громадян ... щоб зберегти їх здоров'я і робочі місця в часи пандемії", - сказав Пленкович в парламенті.

Більшість міністрів з попереднього кабінету Пленковича залишилися на своїх постах, включаючи міністра фінансів Здравко Маріча, який вважається ключовим фактором підтримки державних фінансів на шляху до того, щоб Хорватія прийняла євро до 2024 року.

Нагадаємо, за підсумками виборів партія Пленковича здобула 66 місць у 151-місному парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".