Уряд Італії обіцяє податкову підтримку туризму і автоіндустрії

Субота, 4 липня 2020, 15:22

Італія розглядає введення фіскальних заходів, щоб стимулювати інвестиції в автомобільну та туристичну галузі, два з секторів, які найбільш постраждали від пандемії коронавірусу. 

Про це заявив прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте в суботу, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

Виступаючи на конференції, організованій профспілкою UIL, Конте заявив, що уряду потрібно "переосмислити" податкові пільги на користь зелених, цифрових інвестицій майбутнього. Він додав, що "ми повинні підтримувати галузі, які постраждали найбільше, такі як автомобілебудування та туризм".

Читайте також
Коронавірус ще більше посилив нерівність в Італії

За його словами, уряд розпочне роботу над всеосяжною податковою реформою з наступного тижня.

Згідно з даними, наданими Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA), на автомобільну промисловість припадає 6,2% валового внутрішнього продукту Італії.

За даними ООН, Італія є п’ятою найбільш відвідуваною країною у світі, а туризм складає близько 13% ВВП.

Майже 35 тисяч людей померли від COVID-19 в Італії, що зробило її однією з найбільш постраждалих від пандемії країн у Європі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".