Коронавірус ще більше посилив нерівність в Італії

Субота, 4 липня 2020, 15:03

Надзвичайна ситуація з коронавірусом посилила існуючу нерівність в Італії, стверджує італійське статистичне агентство ISTAT у своєму щорічному звіті. 

Про це йдеться в публікації італійського агентства Ansa, пише "Європейська правда". 

Епідемія вдарила по більш вразливих елементах суспільства сильніше, ніж по інших, "загострюючи суттєву нерівність, від якої страждає наша країна", заявило статистичне агентство.

Читайте також
В італійському Венето швидкість поширення вірусу зросла до небезпечної

Доказом цього, за словами ISTAT, є "соціальні відмінності, виявлені в надлишковій смертності, викликаній COVID-19".

За словами відомства, на ринку праці жінки і молодь постраждали від вірусної катастрофи найбільше, оскільки вони більше залучені в сфері послуг.

Близько 12% підприємств думають про скорочення робочих місць. Крім того, за даними відомства, близько 7,9 млн працевлаштованих людей не працювали через пандемію в квітні.

За даними агентства, вірус також поглибив розрив нерівності між північчю і півднем.

Італія - одна з найбільш постраждалих від пандемії країна в Європі.  Родичі жертв коронавірусу подали офіційні скарги до прокуратури, прагнучи встановити відповідальних за велику кількість жертв у країні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".