Посли G7 нагадали Україні про вимоги до керівництва "Укроборонпрому"

Четвер, 10 вересня 2020, 09:28

Посли країн G7 нагадали Україні про необхідність дотримуватися принципів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), обираючи керівників концерну "Укроборонпром".

Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву посли оприлюднили в офіційному Twitter. 

"Реформа Укроборонпрому, яку підтримують країни G7, є фундаментальною для економічного майбутнього України. Саме тому Україна взяла зобов’язання реформувати УОП згідно з принципами ОЕСР. Тільки керівництво, прихильне до прозорості та належного управління, може забезпечити успіх УОП", - наголошують вони. 

Як раніше повідомляла "Українська правда", на початку серпня гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус підтвердив плани піти з посади керівника держконцерну та спростував інформацію про можливі політичні причини свого звільнення.

Згодом у середині серпня віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив, що керівництво та менеджмент державного концерну "Укроборонпром" змінять найближчим часом. 

Читайте також: Вперед у минуле, або великі апетити Мінпрому та перший цвях в реформу "Укроборонпрому".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.