"День попередження": Німеччина вперше тестувала сирени цивільної оборони

відео
Четвер, 10 вересня 2020, 15:58

У Німеччині вперше було проведено випробувальний День попередження про катастрофи, по всій країні пролунали сирени цивільної оборони, а по радіо передавали відповідні попередження.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на The Local.

У четвер об 11.00 протягом хвилини лунали сирени в багатьох населених пунктах. Об 11.20 також протягом хвилини вони оповістили про завершення навчань.

Проєкт під назвою Warntag (день попередження) був ініційований федеральним урядом і проводитиметься у другий четвер вересня щороку.

Попереджувальні сигнали надсилали у декількох формах. Окрім сирен на будівлях, рекламні щити з цифровою рекламою також мали видавати попередження. Також попередження передавалися через ЗМІ, соціальні медіа та мобільний додаток NINA – телефон вібрував також протягом хвилини.

Системами попередження керують уряди федеральних земель і, отже, їх застосування дещо різняться.. Наприклад, у Берліні немає сирен, попередження передавали по телебаченню та радіо.

Федеральне управління з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків стихійних лих у Бонні заявило, що однією з головних цілей було надати можливість людям ознайомитися із процедурами, щоб вони знали попереджувальні сигнали у випадку надзвичайної ситуації в реальному житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA