Євросоюз заявив про невизнання місцевих "виборів" у Криму

Понеділок, 14 вересня 2020, 10:49

У Європейському Союзі заявили по невизнання так званих "виборів" на  тимчасово окупованих територіях Криму та Севастополя, які відбулися у неділю. 

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це йдеться в оприлюдненій у понеділок заяві речника ЄС з питань зовнішніх справ та політики безпеки. 

"13 вересня в Російській Федерації пройшли регіональні та місцеві вибори. Вибори губернатора також пройшли в Севастополі. Європейський Союз не визнав незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією і, отже, не визнає проведення виборів на Кримському півострові", - сказано в заяві. 

Читайте також
В МЗС нагадали світові про насильницькі зникнення в окупованому Криму та на Донбасі

Будь-хто, обраний на організованому Росією голосуванні в Криму, та хто  претендує на те, щоб "представляти" Крим і Севастополь, не буде  визнаний ЄС як представник територій, які є частиною України, наголошується у заяві. 

"Європейський Союз непохитно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України", - підкреслив речник.

Нагадаємо, 13 вересня МЗС України висловило протест у зв'язку з проведенням РФ 13 вересня місцевих "виборів" на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

МЗС закликало іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії РФ та чітко заявити про невизнання результатів так званих "виборів" на тимчасово окупованих територіях Криму та Севастополя, а також посилити політико-дипломатичний тиск на РФ, у тому числі шляхом розширення санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.