Солдата армії Німеччини запідозрили в підготовці акту насильства проти держави

Понеділок, 14 вересня 2020, 14:13

У німецькому Нойбранденбурзі проходять обшуки у військового Бундесверу, якого підозрюють у підготовці серйозного акту насильства, що загрожує державі. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на німецьке видання Spiegel Online.

Поліція почала обшуки в будинку та на місці служби військового вранці у понеділок. Прокуратура Ростока підтвердила телеканалу ARD, що стосовно солдата ведеться розслідування у зв’язку з "підозрою в підготовці серйозного акту насильства, що загрожує державі". 

Читайте також
Німецька контррозвідка підозрює 550 військових Бундесверу в правому екстремізмі

До обшуків залучено близько 70 осіб. 

За даними ЗМІ, військовий - 40-річний чоловік з казарми Толленсе в Нойбранденбурзі. Вважається, що він мав добрі контакти в правоекстремістських колах. 

Бундесвер наразі офіційно не коментував інформацію про обшуки.

На початку вересня стало відомо, що Служба військової контррозвідки (MAD) значно розширила свої розслідування проти солдатів із правоекстремістськими поглядами. 

Міністерство оборони на конфіденційному засіданні комітету з оборони повідомило, що MAD зараз працює зі 712 ймовірними випадками правого екстремізму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.