Пошту Італії оштрафували на 5 млн євро за неналежну доставку листів

Вівторок, 15 вересня 2020, 15:32

Пошту Італії оштрафували на 5 млн євро - максимальну можливу суму - за те, що вона порушувала правила доставки рекомендованих листів.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Corriere della Sera.

Листи, відправлені як рекомендовані, кур’єр мав би передавати адресатам в руки. На практиці нерідко пошта залишала лише повідомлення про лист, запрошуючи прийти за ним у відділення.

Регуляторний орган встановив, що це порушує права споживачів, тому що адресати вимушені витрачати додатковий час і зусилля, щоб забрати листа, який їм мали принести додому.

У рішенні зазначають, що з огляду на суттєвість порушення, частоту такої практики та обсяг незручностей, створених для споживачів, штраф наклали у максимально можливому розмірі. 

Перед цим тривалий час надходили скарги людей на те, що їм замість листа залишають повідомлення про його доставку - хоча вони точно були вдома і мали б почути дзвінок кур’єра. 

Попри те, що сума штрафу - максимальна, це не дуже суттєва цифра для компанії. У 2019 році її обороти складали близько 3,4 млд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.