Поліція Греції переселяє сотні мігрантів-погорільців у новий табір

Четвер, 17 вересня 2020, 09:40

Грецька поліція почала переселяти сотні мігрантів, що застрягли на острові Лесбос, в новий тимчасовий наметовий табір в четвер.

Це відбувається більш ніж через тиждень після того, як пожежа зруйнувала найбільший табір для мігрантів в Греції Морія, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Пожежа залишила понад 12 тисяч людей, більшість з яких є біженцями з Афганістану, Сирії і різних африканських країн, без даху над головою, належних санітарних умов і доступу до їжі і воді.

Читайте також
13 осіб затримали після пожежі біля ще одного табору мігрантів у Греції

Грецька влада заявила, що пожежу розпочали мігранти.

Новий тимчасовий наметовий табір в Кара-Тепе, недалеко від порту острова Мітіліні, готовий прийняти щонайменше 5 тисяч людей. 

Посадовці заявляють, що деякі мігранти не хочуть переїжджати в новий табір, оскільки сподіваються покинути острів.

Рано в середу до нового табору переїхали тільки 1200 людей. Але ввечері до нього почали прибувати великі групи мігрантів зі своїми речами. 

Посадовці кажуть, що продовжать протягом наступних днів переконувати мігрантів поселитися у новому таборі. Переселення хочуть завершити протягом декількох днів.

Декілька європейських країн вже заявили про готовність прийняти частину мігрантів з табору, зокрема, Франція та Німеччина.

У Єврокомісії вважають, що мігрантів зі згорілого табору на Лесбосі треба вивезти з острова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.