Естонія через коронавірус вводить загальнодержавне обмеження на нічний продаж алкоголю

П'ятниця, 18 вересня 2020, 08:41

В Естонії у ніч на 26 вересня почне діяти загальнодержавне обмеження на продаж алкоголю, яке уряд схвалив, щоб стримати поширення коронавірусу. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ERR.

"В Естонії відбулося стрибкоподібне зростання випадків зараження COVID-19, і тому нове запровадження загальнодержавного обмеження є необхідним і обгрунтованим", - сказав прем'єр-міністр Юрі Ратас. 

Читайте також
Через ріст інфекцій в Естонії перестала існувати "балтійська туристична бульбашка"

За його словами, коронавірус особливо добре поширюється на вечірках - цьому сприяє вживання алкоголю, яке "змінює поведінку людей" 

"У зв'язку з цим я закликаю людей не створювати своєю ризикованою поведінкою нових можливостей для поширення вірусу ні в публічних місцях, ні на приватних вечірках", - додав глава естонського уряду.

Нічна заборона на продаж алкоголю діятиме з 00:00 до 10 ранку в усіх місцях, де алкоголь продається для вживання на місці, наприклад, в барах, нічних клубах, ресторанах, театральних буфетах і готелях.

Читайте також
МЗС Естонії рекомендує громадянам утриматись від неважливих поїздок за кордон

Обмеження діятиме до 24 жовтня включно. Уряд оцінить необхідність його продовження за тиждень до закінчення терміну дії обмеження. 

За даними Департаменту здоров'я Естонії, станом на 17 вересня захворюваність коронавірусом протягом останніх 14 днів становила 25,36 на 100 тисяч населення. 

Для порівняння - 1 серпня цей показник становив 4,4, а 15 серпня - 8,4. 

Зростання поширення інфекції значною мірою було викликане спалахами зараження в барах Тартумаа і Іда-Вірумаа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.