У Британії прогнозують, що в середині жовтня добове число випадків COVID-19 сягатиме 50 тисяч

Понеділок, 21 вересня 2020, 14:14

Число нових випадків COVID-19  у Великій Британії подвоюється приблизно кожні сім днів, і якщо так триватиме далі, то до середини жовтня буде реєструватися близько 50 000 нових випадків захворювання в день.

Про це заявив у понеділок головний науковий радник британського уряду Патрік Велланс, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"На даний момент ми вважаємо, що епідемія подвоюється приблизно кожні сім днів", - сказав він.

"Якщо так буде продовжуватися і далі ... у підсумку в середині жовтня у вас буде близько 50 000 випадків захворювання в день", - сказав він, додавши, що через місяць це призведе до більш ніж 200 смертей в день.

Велланс зазначив, що це не передбачення, а спосіб показати, що станеться, якщо вірус продовжить поширюватися нинішніми темпами.

"Тому завдання полягає в тому, щоб переконатися, що час подвоєння не залишається на рівні семи днів" - заявив він.

Як повідомлялося, уряд Великої Британії розглядає питання про повторне введення загальнонаціонального карантину через відновлення зростання кількості нових випадків коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.