У Данії готують закон, який зобов’яже отримувати згоду на секс

Четвер, 3 вересня 2020, 14:57

У Данії партії лівого спрямування погодилися змінити закони країни про сексуальне насильство, щоб секс без явної згоди переслідувався як зґвалтування.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Партії представляють більшість законодавців у парламенті Данії. Дата офіційного голосування не була оголошена, але очікується, що законодавча зміна буде затверджена до кінця 2020 року.

Відповідно до угоди, досягнутої соціал-демократичним урядом Данії та лівими партіями, данське законодавство передбачатиме, що сексуальна згода повинна бути дана добровільно і як вираження вільної волі індивіда за допомогою слів або дій.

"Це одна з найважливіших битв за гендерну рівність в Данії, яка триває вже дуже давно", - заявив міністр юстиції Данії Нік Хеккеруп.

"Ми повинні були змінити розуміння суспільством того, що таке зґвалтування, і нове положення про зґвалтування, засноване на згоді, є важливою віхою в цих зусиллях" – додав він.

У Швеції, Німеччині, Бельгії та Британії вже діють аналогічні закони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.