Єврокомісія попередньо домовилась про 200 млн доз вакцини з шостим розробником

Середа, 9 вересня 2020, 14:07

Єврокомісія завершила попередні перемовини з BioNTech-Pfizer щодо закупівлі майбутньої вакцини від коронавірусу.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Єврокомісії, пише "Європейська правда".

Німецька BioNTech та американська Pfizer, які разом розробляють вакцину на основі технології РНК (RNA)  - вже шостий розробник, з яким попередньо домовилися про закупівлю вакцини.

Крім неї, перемовини завершили також з Sanofi-GSK, Johnson & Johnson, CureVac та Moderna, а з AstraZeneca вже підписано угоду.  

Єврокомісія домовляється одразу з низкою компаній, щоб збільшити ймовірність отримати ефективну вакцину.

Очікувана угода з розробником передбачає придбання від імені країн ЄС 200 млн доз вакцини, з можливістю подальшої закупівлі ще 100 мл доз, якщо вакцина виявиться безпечною та ефективною. 

Ця угода дасть можливість членам ЄС купувати вакцину для себе, або ж для передачі країнам з середнім та низьким достатком чи в інші країни Європи.

Як повідомлялося раніше, AstraZeneca призупинила клінічні випробування вакцини у зв'язку з хворобою одного з волонтерів, які беруть в них участь. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.