Найбільший у світі книжковий ярмарок відбудеться в Німеччині без книжок 

Середа, 9 вересня 2020, 16:52

Дирекція Франкфуртського книжкового ярмарку, який є найбільшим у світі, вирішила, що через пандемію коронавірусу цього року у павільйонах книжок не виставлятимуть. 

Про це йдеться у публікації Deutsche Welle, повідомляє "Європейська правда".

Це вперше за понад сім десятиліть Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок, який приймає щороку понад сім тисяч видавництв, літературних агентств, медійних компаній, книготорговельних об'єднань, вирішив не виставляти книжки на стендах.

Читайте також
Німеччина продовжила попередження про подорожі за межі ЄС до кінця вересня

Павільйони ярмарку залишаться закритими, за винятком того, де розташована студія першого каналу німецького телебачення.

Водночас прямі трансляції авторських презентацій і телевізійні інтерв'ю з письменниками відбудуться навіть із глядачами, хоча їхня кількість буде обмежена.

Причиною рішення стала пандемічна ситуація у Німеччині та світі, яка залишається серйозною. Ще наприкінці травня генеральний директор книжкового ярмарку Юрґен Боос говорив, що ярмарок відбудеться у звичному форматі. Водночас він визнавав, що кількість експонатів очікується невеликою. 

Але через ситуацію з коронавірусом багато видавництв, зокрема, і німецьких, оголосили, що не приїдуть на ярмарок. 

Крім того, дотриматися всіх запобіжних заходів на величезній території Франкфуртського ярмарку, яку відвідували зазвичай близько третини мільйона гостей, неможливо.

Попри пандемію ярмарок відбудеться з 14 по 18 жовтня. У самому Франкфурті-на-Майні та інших містах Німеччини пройдуть невеликі презентації, зустрічі з письменниками, конференції. Загалом їх заплановано близько сотні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.