Зеленський: ми продовжуємо втілення стандартів НАТО

Вівторок, 20 жовтня 2020, 11:13

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжує втілювати стандарти НАТО для зміцнення своєї обороноздатності.

Про це він сказав під час щорічного послання президента до Верховної Ради, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Зеленський у своїй промові перерахував кроки, які зміцнили партнерство з Альянсом за час його президентства. 

Читайте також
Зеленський у Британії: Україні потрібен ПДЧ в НАТО

"Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями. Ми перевели Генштаб на типову структуру держав-членів НАТО.

Ми успішно провели спільні навчання "Репід Трайдент". Ми продовжуємо втілення стандартів НАТО та сумісність наших військ з військами Альянсу", - заявив Зеленський. 

Він зазначив, найголовніше, що слід зробити для українських військових, це "забезпечення максимально гідних умов для них і їхніх сімей".

"Ми будуємо українське військо, яке зможе захистити на суші, у воді, в повітрі і кіберпросторі, щоб більше ні в кого не виникало думки, що можна посягнути на наш суверенітет... або відібрати в України частину територій без єдиного пострілу. Цього не буде ніколи", - сказав глава держави.

Читайте також
Шлях до Альянсу: якою має бути стратегія України для вступу до НАТО

Під час візиту до Британії в жовтні Зеленський заявив, що Україна йде до НАТО, і відкинув тезу про те, що майбутнє членство в Альянсі є "фантастикою".

Як відомо, у новій стратегії національної безпеки Зеленський дав вказівку отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Читайте також: "Донбас як Крим: на що дав згоду Зеленський у новій безпековій стратегії України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.