В Іспанії лікарі влаштують перший за 25 років страйк через погані умови праці

Вівторок, 27 жовтня 2020, 15:48

Іспанські лікарі проведуть свій перший за останні 25 років загальнонаціональний страйк на знак протесту проти того, що вони називають поганими умовами праці і ослабленим станом національної системи охорони здоров'я.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

24-годинний страйк був оголошений державною Конфедерацією медичних спілок, яка хоче, щоб органи охорони здоров'я провели переговори про зміни в цьому секторі.

Конфедерація стверджує, що пандемія коронавірусу виявила дефіцит інвестицій у систему охорони здоров'я в останні десятиліття.

Протест відбувається на тлі заяви уряду про те, що запропонований ним державний бюджет на 2021 рік передбачає збільшення витрат на охорону здоров'я на 151%.

22 жовтня Іспанія стала першою країною у Європі, яка зареєструвала понад мільйон заражень коронавірусом. 

Водночас Санчес наголосив, що уряд намагається не допустити запровадження повторного локдауну і зараз система охорони здоров'я країни краще підготовлена, ніж під час першої хвилі пандемії навесні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.