Кулеба: безвізу ніщо не загрожує, а позиції ЄС і Києва щодо антикорупції тотожні

Вівторок, 6 жовтня 2020, 15:21

Глава МЗС Дмитро Кулеба стверджує, що у ЄС і України немає суперечки щодо антикорупційних інститутів, і безвізовому режиму ніщо не загрожує.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC Україна, передає "Європейська правда".

"Немає суперечки довкола антикорупційних органів, ніщо не загрожує безвізовому режиму. Є абсолютно чітка позиція президента, України як держави, що ми зацікавлені в існуванні сильних, незалежних антикорупційних органів в Україні", - сказав Кулеба.

Водночас він відзначив, що протягом усього часу з моменту їх існування не було жодного року, щоб життя цих органів було легке та спокійне.

"Позиції України та Європейського Союзу абсолютно тотожні в питаннях антикорупції", - запевнив міністр.

Як повідомлялося, Євросоюз поки що не вважає за потрібне звинувачувати українське керівництво у "регресі" в питанні боротьби з корупцією.

Раніше від частини євродепутатів лунали заяви про те, що ЄС може частково призупинити безвізовий режим, однак підставою для цього має бути регрес у виконанні антикорупційних вимог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...