Франція анонсувала переговори щодо Нагірного Карабаху в Москві і в Женеві

Середа, 7 жовтня 2020, 17:47

Міністр закордонних справ Франції анонсував у середу проведення двох раундів переговорів про припинення вогню в Нагірному Карабаху. 

Про це Жан-Ів Ле Дріан розповів комітету закордонних справ французького парламенту, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

У четвер, 7 жовтня, переговори відбудуться в Женеві, у понеділок, 12 жовтня - в Москві.

Читайте також
Небажаний визволитель: у чому ключова відмінність Карабаху від Донбасу та Криму

Ле Дріан сказав комітету, що Франція, Росія і США проведуть ці переговори, щоб почати діалог між воюючими сторонами, який повинен відбутися негайно.

Ці три країни є співголовами Мінської групи Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка займається пошуком шляхів вирішення конфлікту у Нагірному Карабаху.

Прем'єр-міністр Вірменії раніше заявив про готовність Єревана іти на компроміси в конфлікті навколо Нагірного Карабаху, але лише за умови аналогічних кроків з боку Баку.

Європейський Союз готовий надати всебічну підтримку для припинення конфлікту у Нагірному Карабаху, але в першу чергу покладається на Мінську групу ОБСЄ у цьому питанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.