Румунія слідом за низкою інших країн ЄС викликає посла з Білорусі

П'ятниця, 9 жовтня 2020, 13:21

Румунія відкликає для консультацій свого посла в Білорусі на знак солідарності з Литвою і Польщею. 

Про це заявив в п'ятницю міністр закордонних справ Богдан Ауреску, повідомляє "Європейська правда". 

"Ми вирішили відкликати нашого посла в Білорусі для консультацій на знак солідарності з Литвою і Польщею. 

Читайте також
Болгарія відкликає посла в Білорусі для консультацій

Білорусь повинна розуміти, що використання дипломатичного тиску на країни-члени ЄС не допоможе діалогу і не принесе позитивних результатів", - написав румунський дипломат.

Таким чином Румунія приєдналась до кількох інших держав ЄС. Німеччина, Чехія, Естонія, Латвія, Болгарія та Словаччина вирішили відкликати своїх посланників. 

Білорусь звинуватила Польщу та Литву у втручанні в її справи. Білоруське міністерство закордонних справ вимагало від посольств Польщі та Литви обмежити кількість дипломатів у Білорусі та відкликало для консультацій своїх послів у цих країнах. Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...