У Молдові визначили, як голосуватимуть виборці з підвищеною температурою

П'ятниця, 9 жовтня 2020, 14:29

Люди, що прийшли з підвищеною температурою на вибори президента Молдови, зможуть проголосувати у спеціальних приміщеннях. 

Відповідні поправки до інструкції про вибори розробляє Молдовська ЦВК, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NewsMaker.

Згідно з поправками, на кожній виборчій дільниці виділять спеціальне приміщення, де зможуть проголосувати люди з підвищеною температурою.

Читайте також
ЄС за місяць до виборів президента Молдови закликав до чесного голосування

"Жодним чином нікому з тих, хто прийде на вибори, не заборонять користуватися своїм правом голосу", - розповів голова ЦВК Дорін Чіміл

Також, за словами глави ЦВК, в лікарнях встановлять мобільні урни, щоб всі бажаючі пацієнти змогли проголосувати.

Зараз ЦВК розробляє протоколи заходів безпеки для представників виборчих органів, які повинні будуть стежити за ходом виборів в лікарнях.

В інструкції, прийнятій Нацкомісією з надзвичайної ситуації в охороні здоров'я 12 серпня, заборонявся допуск на виборчі дільниці виборців з симптомами гострої респіраторної інфекції, зокрема, з підвищеною температурою. 

Президентські вибори у Молдові відбудуться 1 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...