У Молдові визначили, як голосуватимуть виборці з підвищеною температурою

П'ятниця, 9 жовтня 2020, 14:29

Люди, що прийшли з підвищеною температурою на вибори президента Молдови, зможуть проголосувати у спеціальних приміщеннях. 

Відповідні поправки до інструкції про вибори розробляє Молдовська ЦВК, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NewsMaker.

Згідно з поправками, на кожній виборчій дільниці виділять спеціальне приміщення, де зможуть проголосувати люди з підвищеною температурою.

Читайте також
ЄС за місяць до виборів президента Молдови закликав до чесного голосування

"Жодним чином нікому з тих, хто прийде на вибори, не заборонять користуватися своїм правом голосу", - розповів голова ЦВК Дорін Чіміл

Також, за словами глави ЦВК, в лікарнях встановлять мобільні урни, щоб всі бажаючі пацієнти змогли проголосувати.

Зараз ЦВК розробляє протоколи заходів безпеки для представників виборчих органів, які повинні будуть стежити за ходом виборів в лікарнях.

В інструкції, прийнятій Нацкомісією з надзвичайної ситуації в охороні здоров'я 12 серпня, заборонявся допуск на виборчі дільниці виборців з симптомами гострої респіраторної інфекції, зокрема, з підвищеною температурою. 

Президентські вибори у Молдові відбудуться 1 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.