Естонія закликала до нових санкцій проти Білорусі через загибель активіста

П'ятниця, 13 листопада 2020, 17:28

Естонія запропонує запровадити нові санкції щодо офіційних осіб Білорусії у зв'язку з загибеллю в Мінську активіста Романа Бондаренка.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві глави МЗС Естонії Урмаса Рейнсалу.

"Естонія у співпраці з кількома іншими країнами має намір подати на рівні Європейського Союзу пропозицію щодо введення додаткових санкцій проти білоруських чиновників. Вбивство Бондаренка є страшним злочином, і за це потрібно ввести нові санкції", - сказав міністр.

"Такі звірства не можуть залишатися безкарними, і винні повинні бути притягнуті до відповідальності", - додав він.

Нагадаємо, ЄС у пятницю заявив, що білоруська влада не тільки прямо і жорстоко репресує власне населення, а й створила середовище, в якому можуть відбуватися такі беззаконні насильницькі дії. 

12 листопада 31-річний Роман Бондаренко помер після кількох годин операції в лікарні Мінська в результаті серйозних травм, отриманих через побиття, ймовірно, міліціонерами у цивільному.

В Мінську в четвер тисячі білорусів впродовж годин з’їжджалися до "Площі змін", щоб вшанувати померлого у лікарні Романа Бондаренка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?