В Ірландії переглянуть штрафи за розпивання алкоголю, бо теперішні зависокі

Вівторок, 17 листопада 2020, 12:51

В Ірландії уряд планує зменшити штрафи для людей, які вживають алкоголь просто неба, оскільки теперішні вважають надмірними та рідко виписують. 

Про це пише BBC, повідомляє "Європейська правда".

Через пандемію паби в Ірландії закриті, але тут можна купити напої на винос. Цими вихідними у різних ірландських містах спостерігались скупчення людей, що випивали, і це викликало побоювання з приводу поширення коронавірусу. 

Читайте також
Ірландія запровадить штраф у 500 євро за домашні вечірки

Клієнти, які купують алкоголь на винос, не можуть пити його менше ніж в 100 метрах від закладу.

Тим, хто порушує цей закон, загрожує штраф у розмірі 300 євро, а власнику ліцензії на продаж алкоголю загрожує штраф в розмірі 1500 євро. Разом з тим штрафи рідко застосовуються, оскільки вважаються занадто високими.

Очікується, що міністри обговорять пропозицію міністра охорони здоров'я про зменшення штрафів.

Представники сфери охорони здоров'я висловили розчарування з приводу того, що кількість нових випадків Covid-19 в останні дні збільшилася, а не знизилася. Дехто звинувачує у цьому публічне споживання алкоголю.

Як повідомлялося, рівень захворюваності на Covid-19 в Ірландії знову почав зростати, незважаючи на обмеження максимального рівня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".