Білорусь розширила свій санкційний список проти країн ЄС і Канади

Вівторок, 17 листопада 2020, 15:28

Білорусь в якості дзеркального заходу доповнила свій санкційний список окремо по кожній з країн ЄС і Канаді.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на заяву МЗС Білорусі.

"У зв'язку з виконавчим рішенням Ради Європейського Союзу (ЄС) 2020/1648 від 6 листопада 2020  року Білорусь від сьогодні дзеркально доповнює свій список санкцій у відповідь по кожній з країн ЄС і по Канаді", - йдеться у заяві.

В МЗС Білорусі зазначили, що поки не публікують свій список, але додали, що він має еквівалентний характер.

"Рекомендуємо високопоставленим європейським чиновникам враховувати дану інформацію при плануванні поїздок" - йдеться у заяві.

"У санкцій немає перспектив. Не буде ніякого, крім негативного для всіх сторін, ефекту. Ніяких легальних або моральних прав чинити неприкритий тиск на незалежну державу у ЄС немає" - наголосили у відомстві.

За даними ЗМІ, Євросоюз прискорив підготовку нових санкцій щодо Білорусі після смерті від побиття у Мінську Романа Бондаренка. Очікується, що міністри закордонних справ ЄС дадуть "зелене світло" третьому пакету санкцій ЄС щодо Білорусі у четвер.

ЄС вже двічі розширював санкційний список щодо Білорусі після серпневих виборів президента. Зокрема, ЄС ввів санкції відносно 55 осіб, винних у насильницьких репресіях і залякуванні. Зокрема, ЄС ввів санкції проти Лукашенка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.