Прем’єр Вірменії не планує йти у відставку, висунув план дій

Середа, 18 листопада 2020, 10:25

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, попри заклики опозиції піти у відставку через "здачу Карабаху", планує залишитись на посаді і представив дорожню карту для подолання кризи. 

Про це Пашинян у середу написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє "Європейська правда".

Пашинян заявив, що вважає себе "відповідальним номер один" за ситуацію, що склалася. Він представив дорожню карту, для реалізації якої, за його словами, потрібно провести зміни в уряді. 

Читайте також
Капітуляція Вірменії: що змінює російська угода щодо Карабаху і чим вона загрожує Україні

Пашинян пропонує найближчим часом здійснити відновлення нагірно-карабахського мирного процесу в форматі співголів Мінської групи ОБСЄ з акцентом на статус Нагірного Карабаху і пріоритетність повернення людей в місця їх проживання; забезпечити соціальні гарантії сім'ям загиблих військовослужбовців і громадян; відновити житлові і громадські будівлі та інфраструктуру, які постраждали під час війни на території Вірменії.

Він заявив, що влада має намір домагатися негайного повернення полонених військовослужбовців і мирних жителів і забезпечити їм соціальні гарантії.

Він також пообіцяв провести реформу Збройних сил Вірменії.

Окремо Пашинян планує заходи для подолання коронавірусу і його наслідків, реформу Виборчого кодексу і кроки, спрямовані на боротьбу з корупцією.

За його словами, для реалізації цих заходів знадобиться пів року. В червні 2021 року він планує виступити зі звітом про реалізацію дорожньої карти.

Через кризу, що склалася, президент Вірменії Армен Саркісян напередодні закликав до відставки Пашиняна і позачергових виборів.

Читайте також:  Похмілля Вірменії: що чекає країну та регіон після закінчення війни у Карабаху

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.