Партію Brexit перезапустять для протидії коронавірусним обмеженням

Понеділок, 2 листопада 2020, 08:51

Лідер партії Brexit Найджел Фарадж відновить її роботу в якості антикарантинної партії під назвою Reform UK в спробі боротися з локдауном, який глава уряду Борис Джонсон пропонує запровадити у Британії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Нова партія підтримуватиме політику цілеспрямованого захисту від коронавірусу тільки для найбільш вразливих верств населення і дозволить решті розвинути колективний імунітет, заявили Фарадж і голова партії Річард Тайс.

Вони заявили, що вже подали документи на зміну назви партії.

Партія Brexit була створена на початку 2019 року Фараджем, чиї роки кампанії проти членства в Європейському Союзі зіграли важливу роль у проведенні референдуму 2016 року, на якому Британія проголосувала за вихід з блоку.

"Ми хочемо, щоб нас називали Партією реформ. Назва відображає амбіції: реформувати Британію", - додали Фарадж і Тайс.

Прем'єр-міністр Британії в суботу анонсував повторний локдаун після того, як країна подолала рубіж в 1 мільйон випадків захворювання COVID-19.

За даними Університету Джонса Гопкінса, Британія займає п'яте місце в світі за кількістю померлих після США, Бразилії, Індії та Мексики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."