Греція продовжила локдаун до 7 грудня

Четвер, 26 листопада 2020, 15:51

Грецький уряд продовжив до 6 години ранку 7 грудня обмежувальні заходи, введені для стримування поширення SARS-CoV-2 в країні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

 Число смертей і госпіталізацій в реанімації в Греції  залишається незмінно високим протягом трьох тижнів після загальнонаціонального карантину.

Виступаючи на черговій пресконференції в четвер, офіційний представник уряду Стеліос Петсас заявив, що продовження локдауну необхідне, оскільки вірусне навантаження в країні залишається високим.

"Особливо в деяких районах, таких як Салоніки, Серрес, Лариса, Етолоакарнанія, Лесбос і Ахайя, цей тягар є джерелом занепокоєння", - сказав він.

Петсас сказав, що є ознаки того, що число нових інфекцій почало зменшуватися, і якщо цей тренд продовжиться, то це послабить тиск на систему охорони здоров'я. "Тільки тоді ми зможемо планувати поступове повернення до нормального стану", - сказав він.

Як повідомлялося, у Греції військова авіація розпочала перевезення постраждалих від Covid-19 пацієнтів із регіону Драма на півночі країни до Афін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.