Cуд у справі експрезидента Франції Саркозі відновиться у понеділок

Четвер, 26 листопада 2020, 15:51

Судовий процес над експрезидентом Франції Ніколя Саркозі, який раніше призупинили за поданням через стан здоров’я одного зі звинувачених, відновиться наступного тижня. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Le Figaro.

26 листопада суд відхилив подання про відтермінування процесу через стан здоров’я одного з підсудних, 73-річного Жільбера Азібера.

Подання було внесене захистом Азібера у перший день початку процесу - 23 листопада. Медична експертиза дійшла висновку, що його стан здоров’я не перешкоджатиме йому брати участь у процесі і особисто бути присутнім на засіданні.

Наступне судове засідання у справі призначили на 13-30 у понеділок, 30 листопада.

65-річного Саркозі звинувачують в тому, що він нібито намагався підкупити суддю в обмін на інформацію про розслідування фінансування його партії.

Разом із Саркозі у справі проходить його адвокат Тьєррі Герцог та колишній суддя Жільбер Азібер.

Саркозі, який очолював Францію з 2007 по 2012 роки, стане першим експрезидентом у сучасній історії країни, який з’явиться на лаві підсудних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.