Посольство в Боснії вимагає повернути Україні подаровану Лаврову ікону

Субота, 26 грудня 2020, 10:18

Посольство України в Боснії і Герцеговині заявило, що подаровану главі МЗС РФ ікону треба повернути Україні.

Про це у коментарі "Європейській правді заявив посол у України в Хорватії, а також Боснії та Герцеговині Василь Кирилич.

За його словами, посольство наполягає на невідкладному наданні інформації офіційним Сараєво, яким чином потрапила на територію цієї країни українська ікона, яка була даром для глави російського МЗС.

Поки з боку боснійської сторони не було відповіді на це питання.

"Відсутність відповіді або зволікання з нею дають підстави вважати незаконним переміщення ікони на територію Боснії і Герцеговини. Це питання є принциповим, і відповідь на нього має бути швидкою й однозначною. Не медійною, а офіційною" - наголосив Кирилич.

"А якщо зроблено вже перший крок - повернуто ікону до Сараєво (ця інформація офіційно не підтверджена), то треба зробити другий - повернути її Україні" - додав він.

Як повідомлялося, українська ікона, яку проросійський член президії Боснії і Герцеговини Мілорад Додік подарував міністру закордонних справ РФ Сергєю Лаврову, повернулась до Боснії.

Читайте детальніше: Крадіжка для Лаврова: як ікона з окупованого Луганська підриває вплив Росії на Балканах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.