Швеція повідомила про перший випадок мутованого коронавірусу в країні

Субота, 26 грудня 2020, 16:44

Новий варіант коронавірусу, пов'язаний з швидким зростанням інфекцій у Британії, був виявлений у Швеції у мандрівника зі Сполученого Королівства.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Офіційний представник агентства охорони здоров'я Швеції Сара Байфорс повідомила, що мандрівник перебував в ізоляції і що до цих пір не було виявлено ніяких нових позитивних випадків захворювання.

За словами Сігне Макітало, регіонального лікаря з інфекційного контролю, невідомий мандрівник знаходився в Сормланді, на південь від Стокгольма. Вважається, що новий варіант є більш заразним, ніж інші, що циркулюють в даний час.

"Людина, у якої був позитивний результат тесту на вірус, приїхала в Сормланд з Великої Британії на Різдво", - сказав Макітало, додавши, що ризик подальшого зараження від цього випадку вважається вкрай обмеженим.

Швеція ввела обмеження на поїздки на початку цього місяця для пасажирів з Британії на тлі побоювань з приводу нового штаму. Аналогічні заходи були прийняті низкою інших країн ЄС і в усьому світі.

У суботу про перші випадки зараження мутованим коронавірусом повідомили у Франції та Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...