У Варшаві на перші дні роботи театрів розкупили майже всі квитки

Субота, 13 лютого 2021, 11:29

У столиці Польщі люди розкупили майже усі доступні квитки до низки театрів та кінотеатрів на перші вихідні після тривалого локдауну.  

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Dziennik Gazeta Prawna/PAP.

З 12 лютого та попередньо до 28 лютого дозволили частково відкритися майже всім культурним установам - кінотеатрам, театрам, філармоніям, операм та виставковим центрам. Зали дозволено заповнювати лише на 50%, залишаючи порожнім кожне друге місце, а відвідувачі повинні бути у масках. Споживати їжу і напої у залах заборонено. 

У Польщі на тлі послаблення карантину "аншлаг" на популярному гірськолижному курорті

У Національному театрі Варшави заявили, що їхні квитки на всі вистави у вихідні 13-14 лютого були розпродані ще до четверга, та кажуть, що розчулені бачити такий ажіотаж.

Люди, з якими репортери поспілкувалися на вході перед першими виставами, розповідають, що збираються повернутись до театру ще декілька разів у наступні тижні, а дехто вже придбав квитки наперед. 

У варшавському кінозалі  Muranów Cinema також кажуть, що перші квитки продаються добре, особливо на вечірні покази. 

Директор варшавського театру Teatr Powszechny розповідає, що квитки на усі їхні вистави 12-14 лютого викупили вже кілька днів тому. 

У варшавській театральній студії STUDIO Teatrgaleria також кажуть, що на їхні вистави 13-14 лютого залишилося тільки декілька вільних місць.

Послаблення карантину торкнулося не лише концертної галузі, а й гірськолижних трас. Через велику кількість охочих приїхати на відпочинок в п'ятницю виникли великі корки на шляху з Кракова до гірськолижного курорту Закопане.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.